• Tablety do rysowania dla dzieci, z długopisem

Niech twoja pociecha od pierwszych lat życia ćwiczy talent plastyczny. Do zabawy, do rozwoju wyobraźni, także do nauki - tablety do rysowania dla dzieci z długopisem są dostępne w kilku wariantach. Proponujemy modele, które kształtem przypominają konkretne zwierzęta lub proste formy, idealne dla nieco starszych artystów. Lekki, zawsze pod ręką sprawi, że na zawsze pożegnacie kartki i kolorowe mazaki, które tak ciężko zetrzeć ze ścian...

Atrybut małego artysty zawsze pod ręką

Tablet do rysowania dla dzieci z długopisem to alternatywa dla tradycyjnych kolorowanek czy notatników. Kiedy obrazek znudzi się małemu malarzowi, jednym przyciskiem można go zmazać i zacząć przygodę z rysowaniem od nowa. Zabawka przydaje się podczas nauki pisania – na ekranie maluch może ćwiczyć znajomość kolejnych literek.

Tablet do rysowania dla dzieci z długopisem jest bezpieczny dla oczu najmłodszych. Nie emituje szkodliwego promieniowania. Z powodzeniem może być więc używany i w dzień, i po zmroku, by w ramach dobranocki stworzyć własne ilustracje do ulubionej bajki.

  • Parametry