• Książeczki sensoryczne dla niemowląt, dzieci

Zadbaj, by pierwsza lektura twojej pociechy pozytywnie wpłynęła na jej rozwój. Proponujemy książeczki sensoryczne dla niemowląt i dzieci. Może kartki nie będą pachnieć i szeleścić w dobrze znany dorosłym sposób, a litery przenosić w świat dalekich opowieści, ale z pewnością wpłyną na kształtowanie się zmysłów. Dotyk, wzrok, słuch - odkrywając kolejne elementy książki, niemowlę i dziecko odkryje kolejny element otaczającego go świata. Ćwiczenia koordynacji ruchowo-wzrokowej gwarantowane!

Zabawa kontrastami czy zabawa kolorami?

Już od pierwszych dni życia niemowlę może - dosłownie - pożerać książki. Książeczki sensoryczne są przygotowane do tego, że najmłodsi będą ich elementy wkładać do buzi. Są miękkie i jednocześnie bezpieczne dla maluszka - także w okresie ząbkowania.

Kontrastowe lub kolorowe - książeczki sensoryczne dla najmłodszych dostępne są w różnych wariantach. Maluszkom polecamy czarno-białe publikacje, które będą wspierać proces akomodacji oka. Starszym pociechom można dać do zabawy te bardziej kolorowe z dodatkowymi opowieściami w języku angielskim.

Książki dla dzieci to idealny prezent – nie tylko z konkretnej okazji!
  • Parametry